o nás
o nás
drevo
drevo
krytina
krytina
kontakt
kontakt


strešná krytina BENDERS

Dnes sú betónové krytiny Benders na 60-tych percentách švédskych domov. Pred viac ako 50-tymi rokmi, odkedy začala výroba, vyrobila spoločnosť viac ako miliardu kusov. Benders je prirodzená voľba na zastrešovanie.

Benders zastrešenie vyrába najčastejšie používané betónové krytiny vo Švédsku. Krytiny sú dostupné v štyroch rozdielnych typoch a v rozsiahlom farebnom rozsahu.

Štyri typy. Palema S je jednoduchá na kladenie, trvanlivá a atraktívna. Mecklenburger je populárny v Nemecku. Typ S je unikátny tvarom a architektonickými možnosťami. Najnovšia krytina, Carisma je plochá a odolná. Voľba je na Vás.

30 druhov farieb. Čierna a červená sú najbežnejšie farby vo Švédsku. Pre tých z Vás, ktorý chcete niečo iné, je na výber 30 farieb! Voľba je Vaša.

Rozsiahly doplnkový program. Benders betónové doplnky zaručia vhodnosť a farby pre naše štandardné krytiny. Použitím štítových krytín získate najatraktívnejšiu a bez údržbovú strechu.
Benders zastrešovací systém. Vybavte Vašu strechu s pravým príslušenstvom prevetranie a bezpečnosť. To zabezpečí, že Vaša strecha má obe funkcie výborné a pracovné prostredie je bezpečné.

Životné prostredie. Benders je silne oddaný ochrane životného prostredia a váži všetky rozhodnutia vzhľadom na environmentálne dôsledky pred implementáciou.

Certifikácia. Benders prvý výrobca krytín vo Švédsku, ktorý dosiahol environmentálne overenie. Certifikácia bola získaná v roku 1999.

30 ročná záruka je pre Benders samozrejmosťou.Palema SBenders Palema S predstavuje klasickú symetrickú formu. Vďaka tomu sa hodí ku všetkým typom striech a je jednou z najpredávanejších krytinových tvarov. Vyznačuje sa presnosťou lícovania.

MecklenburgerBenders Mecklenburger sa vďaka charakteristickej stredovej vlne radí medzi tradičné formy strešných krytín a je veľmi vyhľadávaná hlavne v Nemecku.

Typ-SBenders Typ S sa so svojim korytovým tvarom a vyššie ležiacim profilom s výraznými vlnami výborne hodí na využitie nielen v tradičnej, ale aj v modernej architektúre.

CarismaBenders Carisma je určená hlavne pre využitie v modernej architektúre. Táto strešná krytina dáva architektom možnosti, ktoré doteraz nemali.

konfigurátor BENDERS


katalóg produktov


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

© 2012-2016 Kofus Trade, s.r.o., 951 93 Machulince 340, Slovenská republika, Tel.: 0905 366 391, 0905 710 264, e-mail: info@strechykofus.sk